O restauraci

FIT FOODIE RESTAURANT reprezentuje moderní přístup ke zdravému stravování. Nabídka lehkých pokrmů, dezertů i speciálních nápojů potěší příznivce hravých chutí a čerstvých, kvalitních surovin . Naší múzou jsou nutričně vyvážené pokrmy pro každý den. Věříme, že "zdravé" a "chutné" jdou ruku v ruce.

KDY O SVÁTCÍCH DO FITFOODIE

Věnujte prosím pozornost změnám provozní doby během vánočních svátků a Nového roku. S přáním pohodového adventu a energického vstupu do roku 2019, tým FitFoodie Restaurant.

více

ZDRAVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ 2018 - KAPACITY NAPLNĚNY

Vychutnejte si adventní pohodu s Vašimi blízkými. Zdravé vánoční cukroví pro Vás upečeme a okořeníme špetkou vánoční atmosféry my. Děkujeme za velký zájem - kapacity pro letošní rok byly naplněny. NOVÉ OBJEDNÁVKY JIŽ NEPŘIJÍMÁME.

více

PŘEDVÁNOČNÍ KONCERT ANETT & DAVID

Duo mladých umělců Anett Poláchová a David Rockery zpříjemní atmosféru pátečního večera 7. prosince od 19:00 hod. Zazní známé songy hvězd jako Ed Sheeran, Amy Winehouse a dalších. Do adventní nálady nás přenesou známé vánoční melodie. VSTUP ZDARMA.

ZLÍNSKÝ DENÍK O FITFOODIE RESTAURANT

Dočtěte se více o FitFoodie - kdo jsme, jak přemýšlíme o naší práci a co je pro nás důležité. Sdílíme článek otištěný ve Průvodci Zlínského týdne.

více

PODZIMNÍ VINNÁ DEGUSTACE MIKROSVÍN MIKULOV

Selekci deseti vzorků vín včetně nové řady Flower Line doplní lehké tříchodové menu v podání šéfkuchaře FitFoodie Restaurant. Vinnou degustací za vinařství Mikrosvín Mikulov Vás 22. listopadu 2018 od 18:00 provede Radka Štěpánková.

více

STÁTNÍ SVÁTEK 17. LISTOPADU 2018

Sobotu 17. listopadu oslavujeme jako Den boje za svobodu a demokracii. Restaurace otevřena od 11:00 do 22:00 hod.

VÁNOČNÍ VEČÍREK VE FITFOODIE LOUNGE

Kouzelnou atmosféru adventu se svými kolegy, přáteli i rodinou vychutnejte v prostorách salonku FitFoodie Lounge. Rádi pro vás připravíme speciální menu, vinnou či cocktailovou kartu. Napište nám o více informaci: restaurant@fitfoodie.cz

více

SVATOMARTINSKÉ HUSY Z FARMY

Na svatého Martina podáváme speciální husí menu s párováním svatomartinského vína po skleničce. V nabídce od 9. (18:00 hod) do 11. listopadu. Doporučujeme rezervaci: 608 000 191.

více

V ÚTERÝ 6.LISTOPADU OTEVŘENO OD 11:30 HOD

Vážení hosté, z důvodu plánované odstávky pitné vody v areálu bude v úterý 6. listopadu otevřeno výjimečně až od 11:30 hod. Děkujeme za pochopení, vaše FitFoodie.

HALLOWEEN VE FITFOODIE

Kouzelné lektvary a dekadentně lahodné dezerty. Speciální halloweenskou nabídkou vás vystrašíme od středy do pátku... VŽDY PO SETMĚNÍ!

více

Víkend zvěřinových specialit

Speciality šéfkuchaře oslavující zemitost a plnost chutí podzimu podáváme 26. (od 18:00 hod) až 28. října 2018. NA STÁTNÍ SVÁTEK 28. ŘÍJNA OTEVŘENO 11:00 AŽ 17:00 hod.

více

ZRUŠENÍ SNÍDANÍ A ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY

S lítostí oznamujeme dočasné zrušení snídaní s platností od úterý 16. října 2018. Se změnou se pojí i úprava provozní doby - ve všední dny otevřeno od 10:30 hod. Rádi bychom vám sdělili podrobnější informace k našemu rozhodnutí - více v textu. Děkujeme za pochopení.

více

DEN KÁVY & KÁVAFEST ZLÍN 1. AŽ 7. ŘÍJNA 2018

KávaFest je týdenní oslavou kávy ve Zlíně. Najděte si chvíli pro sebe a odpočiňte u některé z kávových specialit. K zakousnutí nabídka slaných či sladkých snacků. Týdenní akce na kávu Massimo s sebou od 35 Kč.

PIVO ZA 15 KČ NA DEN BERNARDA 4. ŘÍJNA 2018

Den piva Bernard oslavujeme i ve FitFoodie. 4. října od 17:00 do 21:00 hod si přijdou na své milovníci šumivého zlata. Jedenáctku světlý ležák a polotmavou dvanáctku po celý večer čepujeme za 15 Kč / 0,5l.

STÁTNÍ SVÁTEK 28. ŘÍJNA 2018 OTEVŘENO 11:00 AŽ 23:00

Blížící se státní svátek - PÁTEK 28. ŘÍJNA 2018 oslavíme prodlouženou provozní dobou. Novinky z PODZIMNÍ NABÍDKY přijďte ochutnat od 11 do 23:00 hod. Poslední objednávky pro kuchyni přijímáme do 22:00 hod.

NOVÉ SEZÓNNÍ MENU - PODZIM 2018

Od 19. září se nová sezónní karta promění do vůní a chutí počínajícího podzimu. Těšit se můžete také na novinky ve stálé kartě.

více

NOVĚ - ZDRAVÉ SNÍDANĚ KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN

Zastavte se dobít energii od 31. července každý všední den 7:30 až 10:00. V nabídce slané i sladké snídaně, prohlédněte si kompletní menu.

více

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PÁTEK 24. SRPNA 2018

Z důvodu konání městské rychlostní zkoušky BARUM CZECH RALLY otevřeno v pátek pouze do 14:00 hod. V sobotu i neděli zůstává provozní doba beze změny. Děkujeme za pochopení.

AMERIKA VE SVITU - FESTIVAL ROUTE 66 10. AŽ 12. SRPNA

Víkendové speciality s chutí Ameriky na oslavu konání druhého evropského festivalu Route 66 ve Zlíně - prostory Baťova institutu! Oblíbené speciality americké kuchyně ve FitFoodie stylu podáváme od pátečních 17:00 hod.

více

NOVINKA - ZMRZLINA Z NAŠEHO KRAJE

Studená pochoutka bez bílého cukru vyrobená speciálně pro Fit Foodie Restaurant ve spolupráci s ADRIA GOLD Nivnice a Kozí farmou Vizovice.

více

Živá hudba s Anett & Davidem Rockery 3. srpna 2018

Duo Anett Poláchová a David Rockery zpříjemní páteční večer hostům Fit Foodie Restaurant a Kavárny Továrna. Covery oblíbených současných interpretů zazní v prostranství letních zahrádek. V opačném případě se vystoupení bude konat v restauraci. Doporučujeme včasnou rezervaci místa v jednom z podniků.

NAŠE, S LÁSKOU, POCTIVĚ 3. AŽ 5. SRPNA 2018

Malé rodinné farmy, lokální dodavatelé, poctivé domácí produkty a BIO zelenina inspirovali našeho šéfkuchaře při tvorbě víkendového menu. Ochutnejte to nejlepší z našeho kraje...

více

SMOOTHIE & SHAKE SPECIÁL 23. AŽ 29. ČERVENCE 2018

Smoothies ze sezónního ovoce a proteinové shaky od pondělí do pátku za akčních 69 Kč. Vyzkoušejte je všechny - u nás i s sebou!

více

Hudební pátek se skupinou Miniband 20. července 2018

Zpříjemněte si páteční večer poslechem živé hudby. Repertoár známých českých i zahraničních songů v podání zlínského Minibandu od 20:00 do 22:00 hod. Za příznivého počasí akce proběhne na letní zahrádce. Vstup zdarma. Doporučujeme rezervaci stolu: 608 000 191.

Pátek s živou hudbou - Jakub Tichý & kytara 13. července

Páteční večer od 20:00 hod zpříjemní popovou, převážně americkou hudbou mladý zpěvák a kytarista Jakub Tichý. Vystoupení proběhne na letní zahrádce, v případě nepřízně počasí v restauraci. Nejen k poslechu budeme podávat speciální letní menu RYBY & MOŘSKÉ PLODY. Rezervace: 608000191

více

 VÍKENDOVÝ SPECIÁL - RYBY & PLODY MOŘE 13. AŽ 15. ČERVENCE 2018

Speciální menu RYBY & MOŘSKÉ PLODY - mušle svatého Jakuba, uzený mořský úhoř, makrela, grilovaný tuňák a mořský vlk. Dary moře nabídneme od pátečního podvečera a po celý víkend. V pátek od 20:00 hod. si menu vychutnáte za doprovodu populární hudby v podání zpěváka a kytaristy Jakuba Tichého.

více

4. AŽ 8. ČERVENCE 2018 ZAVŘENO

Od středy 4. července a po zbytek týdne nebude restaurace v provozu. Naši číšníci, servírky i kuchaři čerpají zaslouženou dovolenou. Budeme se na vás těšit znovu v pondělí 9. července 2018 plní energie, tým FitFoodie.

NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK LÉTO 2018

Se slunečnými měsíci přichází od středy 27. června 2018 nové menu z čerstvých sezónních surovin. Letní saláty, lehká jídla hrající barvami. S FitFoodie si pochutnáte i během plavkové sezóny.

více

MLADÉ KOKOSY VE SVITU 21. AŽ 24. ČERVNA

Mladé kokosy z Thajska opět dorazí až k nám do Zlína. Zastavte se osvěžit - v nabídce VIRGIN i "VESELÉ" alko kokosy.

více

VÍKENDOVÝ SPECIÁL S INFUZOVANÝMI GINY 8. AŽ 10. ČERVNA 2018

Naši barmani vás rozohní ginem políbeným pikantním kořením. Nechejte se překvapit netradičními míchanými drinky a užívejte léta!

více

NOVINKA - FITFOODIE AŽ K VÁM

Vyslyšeli jsme přání zákazníků. S naší nabídkou jsme vyrazili ze Svitu. Nově si přes portál DámeJídlo můžete objednat část stálé nabídky pohodlně k vám domů či do práce. Rozvozové okénko PONDĚLÍ až ČTVRTEK 14:00 - 18:00 hod.

více

FILM FEST MENU 25. až 31. května 2018

Zlín žije filmem! Na počest 58. Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež jsme připravili dvě speciální filmová menu. Součástí letošního tématu je také Československo. Právě naše domovina se nám stala inspirací.

více

MEČOUN NA GRILU 1. června 18:00

Ve spolupráci s Makro vás zveme na porcování lovené velké ryby. Akce začíná v pátek 1. června v 18:00 hod. Za pěkného počasí bude spojeno s večerním grilováním na letní zahrádce. DOPORUČUJEME VČASNOU REZERVACI.

více

8. KVĚTNA 2018 Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZAVŘENO

Omlouváme se za změnu otevírací doby. Nezahálíme, ale pilně připravujeme občerstvení k 10. výročí Zlatého jablka, na které vás srdečně zveme! GOLDEN NIGHT V PÁTEK 11. KVĚTNA OD 20:00 HOD ve Zlatém Jablku.

více

CHŘESTOVÝ VÍKEND

Dlouho očekávaná chřestová sezóna právě začíná. Přijďte ochutnat lehké menu oslavující chřest a jarní bylinky. V nabídce od 27. a 29. dubna 2018.

více

DARY MORAVSKÝCH VINIC 18.DUBNA OD 18:00 HOD

REZERVACE UKONČENY. Párováním moravských vín z rodinného vinařství Zlomek&Vávra vás provede sommelier Lukáš Bakalík. Každý ze sedmi pečlivě zvolených vzorků vín doplnil šéfkuchař Július Löffler moderně pojatým finger food.

více

POZNÁVÁME KRÁSY RUMŮ 7. DUBNA OD 19:00 HOD

První řízenou degustací rumů ve FitFoodie Lounge vás povede náš hlavní barman Vladimír Hájek. Na šesti vybraných vzorcích z celého světa se budeme učit rozpoznávat jemné nuance, povíme si příběh jejich výroby. Počet účastníků je omezen.

více

OTEVÍRACÍ DOBA NA VELIKONOČNÍ SVÁTKY

Na Velký pátek 30. března otevřeno od 11 do 23:00 hod. Po celý víkend nabídneme kozí speciality z farem Rudimov & Vizovic. Velikonoční pondělí zavřeno.

VELIKONOČNÍ KOZÍ MENU Z FARMY 30.BŘEZNA AŽ 1.DUBNA

Ve spolupráci s našimi oblíbenými farmami jsme připravili speciální kozí menu. Kůzlečí maso z Rudimova doplní kozí sýry, mléko a zmrzliny z Vizovic.

více

RECEPT ŠÉFKUCHAŘE NA JARNÍ WELLINGTON

Inspirujte se receptem šéfkuchaře FitFoodie Restaurant Júlia Löfflera na šťavnatý králičí hřbet v zelených kapustových listech. Oblíbená klasika v lehkém, modernějším kabátku.

více

NOVÉ JARNÍ ALA CARTE OD 7. BŘEZNA 2018

S novým jídelním lístkem JARO 2018 přivítáme receptury, které po zimě odlehčí a nastartují nás novou dávkou energie. Sezóna ve znamení mladých mas, bylinek a jarní zeleniny je tady. V PONDĚLÍ 5.BŘEZNA VAŘÍME POUZE DO 14:00 HOD. Zastavte se na něco dobrého ze sladké vitríny nebo baru.

MEXICKÝ VÍKEND 23. AŽ 25. BŘEZNA 2018

Vydejte se s námi na gastronomický výlet do Střední Ameriky. Tradiční mexické speciality plné barev a koření roztančí vaše chuťové pohárky.

více

Tisková konference s Dolores Bata Arambasic

28. února 2018 jsme ve FitFoodie Restaurant s radostí přivítali váženého hosta, vnučku J. A. Bati, paní Dolores Bata Arambasic.

více

FIT BURGERS SPECIÁL 23. až 25. února 2018

Poslední únorový víkend zasvětíme šťavnatým fit burgerům a voňavým celozrnným bulkám. S novou recepturou jsou naše bulky vláčnější, jemně nasládlé. Zvolit můžete i vegan bulku.

více

V PONDĚLÍ 5. BŘEZNA VAŘÍME POUZE DO 14:00 HOD

Omlouváme se za omezení provozu. Od 14:00 hod kuchyně nevydává, nápoje a dezerty nabídneme bez omezení. Od středy 7. března představíme nový jídelní lístek JARO 2018. Těšit se můžete na sezónní bylinky, zeleninu a mladá masa.

VALENTÝNSKÁ HARFA 14. ÚNORA 2018 - ZAREZERVOVÁNO

Valentýnské tříchodové menu inspirováno francouzskou kuchyní rozmazlí chuťové pohárky vaše i vaší polovičky. Romantickou atmosféru podtrhne vystoupení harfistky Lucie Fajkusové od 18:00 do 20:00 hod. Od 18:00 hod POUZE REZERVACE 608000191. Kapacita naplněna, děkujeme.

více

České klasiky, jinak než je známe 2. až 4. února 2018

Máte rádi tradiční českou kuchyni, ale myslíte i na své zdraví? Pochutnejte si na fit knedlu vepřu zelu, řízku nebo vegetariánském prejtu v modernější, lehčí úpravě. Bude to výzva! Během akce bude stálá nabídka omezena.

více

VEGAN & VEGETARIAN VÍKEND 12. AŽ 14. LEDNA 2018

Odlehčete svému tělu, poděkuje vám. Že vegetariánská a veganská strava je neuvěřitelně rozmanitá a chuťově pestrá se přijďte přesvědčit na speciální víkendové menu 12 až 14. ledna 2018.

více

FOTOREPORT: KAMU AUTOGRAMIÁDA NEJBAREVNĚJŠÍ KUCHAŘKY

V rámci předvánočního tour přijala pozvání Šéfkuchařka, food blogerka a cestovatelka Kamila Rundusová, známá jako Kamu.

více

NOVOROČNÍ RESTART 1. LEDNA 2018

Divoký Silvestr? Vyléčíme vás vyprošťováky z baru. Poctivá česnečka vás postaví na nohy a chybět nebude ani luštěninové menu, aby se penízky radostně kutálely. Společně cestou chutí k vitalitě i v novém roce 2018, otevřeno od 11:00 do 19:00 hod.

více

KDY O SVÁTCÍCH DO FITFOODIE?

Děkujeme za zážitky nabitý rok 2017, který byl ve znamení rozšíření o FitFoodie Lounge. Co nás čeká v novém roce 2018 prozradíme již brzy. Společně cestou chutí k vitalitě, tým FitFoodie Restaurant.

více

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY

Darujte vašim blízkým, přátelům či kolegům GASTRONOMICKÝ ZÁŽITEK 🎁 Dárkové poukazy v hodnotách 300, 500 či 1.000 Kč lze zakoupit přímo v restauraci. Platnost 1 rok.

více

PŘEDVÁNOČNÍ BENEFIČNÍ VYSTOUPENÍ ANETT POLÁCHOVÁ & DAVID ROCKERY

Vánoční melodie doplní oblíbené hity světové pop music v podání mladé hudební dvojice Anett Poláchová & David Rockery. Během večera proběhne dobrovolná dobročinná sbírka.

více

KAMU AUTOGRAMIÁDA NEJBAREVNĚJŠÍ KUCHAŘKY 16. PROSINCE V 16:00

Šéfkuchařka Kamila Rundusová zahrnula do předvánočního turné také FitFoodie Restaurant. Zastavte se v sobotu 16. prosince 2017 v 16:00 seznámit se s energickou Kamu i s jejími recepty. Nejbarevnější kuchařku bude možné zakoupit přímo na místě během autogramiády. V SO 16. a v NE 17. 12. nabídneme speciální Kamu´s menu.

více

Asijský víkend 8. až 10. prosince 2017

Vietnam, Thajsko, China, Japonsko - vůně typického koření a bylinek potěší fanoušky asijské kuchyně. Výběr ze stálé nabídky bude po dobu asijského víkendu omezen. Rezervace ochutnávky exotických dálek na tel. čísle: +420 608 000 191.

více

VEČER PLNÝ ZÁŽITKŮ FOTOREPORT Z DEGUSTAČNÍ VEČEŘE S QUALIVEM

Ve čtvrtek 16. listopadu jsme rozmazlili chuťové pohárky jednatřiceti labužníků šesti speciálními chody. Jak vypadala zážitková večeře s Qualivem?

více

ZDRAVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ - KAPACITY NAPLNĚNY

Od 9. listopadu 2017 přijímáme objednávky na FIT & RAW VÁNOČNÍ CUKROVÍ. Pečeme pouze z kvalitních surovin - med Chlebiš od včelaře, BIO vejce, bez použití rafinovaného cukru, bílé mouky či nekvalitních tuků. Zdravé vánoční mlsání s FitFoodie Restaurant.

více

PONDĚLÍ 27. LISTOPADU 2017 Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZAVŘENO

Z důvodu odstávky vody v budově nebudeme moci 27. listopadu restauraci otevřít. Omlouváme se tímto za vzniklé komplikace. Od úterý 28. listopadu jsme tu opět pro vás. Děkujeme za pochopení, tým FitFoodie.

V PÁTEK 17. LISTOPADU 2017 OTEVŘENO 11 AŽ 23 HODIN

Ve státní svátek 17. listopadu jsme tu pro vás od 11 do 23 hodin. Užijte si prodloužený víkend třeba v nově otevřeném lounge baru. Rozmazlete se kvalitními cocktaily či drinky.

ČTVRTEK 16. listopadu 2017 - OMEZENÍ OTEVÍRACÍ DOBY

Z důvodu konání ZÁŽITKOVÉ VEČEŘE QUALIVO S DEGUSTACÍ VÍNA bude ve čtvrtek 16.11.2017 kuchyně vařit pouze do 14:00, lounge bar otevřen do 18:00, od 18:00 otevřeno pouze pro uzavřenou společnost. Děkujeme za pochopení, tým FitFoodie.

ZÁŽITKOVÁ DEGUSTAČNÍ VEČEŘE QUALIVO 16. LISTOPADU 2017

Speciální gurmánské menu šéfkuchaře Júlia Löfflera / FitFoodie Restaurant / doplní párování vína v podání Lukáše Bakalíka / Víno Zlomek & Vávra /. Šest chodů představí chuťovou výjimečnost masa značky QUALIVO. Večerem provádí David / Qualivo / Dvorský.

více

Svatomartinská husa z farmy 10. až 12. listopadu 2017

Po úspěchu loňských svatomartinských hodů v hlavní roli opět husa rostlá na rodinné farmě v prostředí Vizovických vrchů. Otevírání mladých dle tradice 11. 11. v 11:11 hodin. Zarezervujte si své svatomartinské menu na tel.: +420 608 000 191, počet porcí je omezen.

více

ZVĚŘINOVÝ VÍKEND 3. až 5. 11. 2017

Inspirovali jsme se chutěmi podzimu a vytvořili speciální menu. Zajíc, muflon, jelen - divoké trio zvěřinového víkendu ve FitFoodie.

více

V SOBOTU 28.ŘÍJNA 2017 OTEVŘENO DO 23 HODIN

Připíjíme na samostatné Československo. Ke každé láhvi vína nebo ke 2 drinkům Bohemian sour pozornost podniku. Posedět dnes můžete do 23:00 hod.

NOVÉ ALA CARTE PODZIM/ZIMA OD 18.ŘÍJNA 2017

Nadcházející sezóna chladnějších měsíců nás inspirovala k sestavení nového jídelního i nápojového lístku PODZIM/ZIMA - již od středy 18. října! K oblíbeným stálicím přibylo několik novinek, které vás budou lákat k pravidelné návštěvě Fit Foodie.

více

Slavnostní opening FitFoodie Lounge 8. a 9. září 2017

Oslavte s námi otevření FitFoodie Lounge. Čekají na vás vyladěné cocktaily z ovoce a kvalitního alkoholu. V pátek a sobotu si je navíc vychutnáte za akčních 90 Kč.

více

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ V NEDĚLI 10.ZÁŘÍ 2017 ZAVŘENO

Omlouváme se, pro plánovanou odstávku vody v areálu Svitu jsme nuceni v neděli 10. září zavřít. Děkujeme za pochopení, FitFoodie.

více

VÍKEND 2. A 3. ZÁŘÍ PATŘÍ GARDEN FOOD FESTIVALU

Zlínský park po roce opět ožije gastronomickou událostí roku. Na Garden Food Festival jsme si připravili několik specialit, které stojí za to ochutnat. Chybět nebude ani sekání mladých kokosů. Z provozních důvodů bude restaurace uzavřena od pátku 15:00 hod a po zbytek víkendu. Jaké bude FitFoodie Garden Food menu?

více

AUTOGRAMIÁDA S JEZDCI BARUM CZECH RALLY ZLÍN 18.8.2017

BARUM CZECH RALLY brzy odstartuje! Přijďte se seznámit s jezdci domácích posádek v pátek 18. srpna 2017 od 15:00 do 18:00 hod. Autogramiáda proběhne před FitFoodie Restaurant a kavárnou Továrna. Kromě doprovodného programu si můžete užít i příjemné posezení na nové letní zahrádce.

více

NOVÁ LETNÍ KARTA

Na jaké novinky z letní karty se můžete těšit? Pozor, LIMITOVANÁ EDICE salátů, fit zmrzlin a osvěžujících nápojů.

více

HURÁ ZPÁTKY DO FITFOODIE

Od 3.8.2017 jsme po dokončení rekonstrukce ZNOVU V PROVOZU. Přivítáme vás LETNÍ NABÍDKOU salátů, fit zmrzlin a osvěžujících drinků. Na co se můžete těšit?

více

ROZŠIŘUJEME SE O FITFOODIE LOUNGE

Z důvodu stavebních úprav a rozšiřování restaurace bude od čtvrtka 20.7. od 15:00 do středy 2.8.2017 restaurace dočasně uzavřena. Těšíme se na Vás 3.srpna! Máme připravenou novou LETNÍ KARTU s fit zmrzlinami, saláty i speciálními drinky.

více

ZLÍN FILMFEST SPECIAL 26.5. až 4.6.2017

Oslavte s námi 57. ročník Zlín Film Festival 2017. Speciální menu vytvořené pro jedinečnou příležitost. Doplňte energii na filmový maraton.

více

Hudební večer evergreenů s Markem Obdržálkem - sobota 20. května

Nestárnoucí světové evergreeny v duchu swingu a jazzu zazní v podání hudebníka Marka Obdržálka (digitální piano). Těšit se můžete na milované písně Franka Sinatry a dalších ikonických umělců. Přijďte si v sobotu 20. května od 18:00 vychutnat atmosféru další hudební soboty ve FitFoodie. Těšíme se na Vás! REZERVACE: 608 000 191

Víkend mladých mas 12. až 14. května 2017

To nejchutnější, co jaro nabízí. Představujeme speciální víkendové menu MLADÝCH MAS v doprovodu jarní zeleniny a náruče bylinek. Bar bude po celý víkend připravovat detoxikační Matcha nápoje. Jaro, vítej!

více

Svěží saxofon a zlobivé piano - sobota 29.4. 2017

Zlínští jazzmani Jan Laník (klávesy) a Vojtěch Palisa (saxofon) spolupracující například se skupinou Fresh Minute vám zpříjemní sobotní večer živou hudbou s prvky jazzu / groove / fussion od 20:00. Přijďte si ochutnat nové ala carte jaro/léto a užít si atmosféru hudební soboty ve Fit Foodie Restaurant Těšíme se na Vás! REZERVACE: 608 000 191

Sobotní večery s živou hudbou - ANETT Poláchová & DAVID Rockery

Taletovaná mladá zpěvačka Anett Poláchová (2. místo v pěvecké soutěži Czechtalent 2014) a zpěvák David Rockery zahrají covery předních současných interpretů jako Alicia Keys, Ed Sheeran a dalších. Zaposlouchejte se do pop a R´n B´ melodií. Přijďte si ochutnat nové ala carte jaro/léto a užít si atmosféru hudební soboty ve Fit Foodie Restaurant Těšíme se na Vás! REZERVACE: 608 000 191

více

V pondělí 24.4. od 14:00 kuchyně nevaří

Učíme se dělat ještě lepší VEGE. V PONDĚLÍ 24.dubna proběhne školení s Ing. Zdeňkem Hladíkem, odborníkem Country Life. Pro jedno odpoledne naši kuchaři odloží vařečky a vytasí zápisníky. Od 14:00 funguje pouze bar. Pro hladové budeme mít připravené zdravé snacky. Děkujeme za pochopení, FitFoodie.

Hody, hody do FitFoodie 14. až 16. dubna 2017

Namísto malovaných kraslic na Vás ve FitFoodie čeká zcela NOVÁ JARNÍ NABÍDKA ŠÉFKUCHAŘE. První nedočkavci mohou menu ochutnat již v pátek 14. dubna a během celého víkendu. V pondělí u nás úřaduje pouze velikonoční zajíček. Náš tým se na vás bude těšit opět od úterý 18. dubna.

více

Nový lístek JARO/LÉTO 2017 od 5. dubna

Na jaké fit lahůdky se můžete těšit? Milovníkům salátů doporučujeme vyzkoušet SALÁT S UZENÝM KUŘECÍM PRSÍČKEM, granátovým jablkem a pekany. Na své si přijdou i fanoušci chutí Asie, které nadchne KREVETOVÉ KARÍ s kokosovým mlékem a jasmínovou rýží. Nalaďte se na JARO/LÉTO 2017 s FitFoodie.

více

Nové ala carte jaro/léto od 7. dubna 2017

Jídelní lístek JARO/LÉTO plný lehkých, nutričně vyvážených jídel, sezónních surovin a překvapivých chuťových kombinací. Od 7. dubna 2017 se můžete těšit na novou nabídku libových masíček, salátů, fit burgerů, chybět nebude ani vegetarian & vegan.

Dubnové "rychlo rande" 19:4. ve FitFoodie

Ve spolupráci se Snadné Seznámení vás zveme na dubnové "rychlo rande" ve Fit Foodie Restaurant. Přijďte zkusit své štěstí v lásce , nebo jen vychutnat podvečer s příjemnými lidmi. Omezený počet míst. REZERVACE na stránkách organizátora: www.snadne-seznameni.cz

více

Zážitková večeře ve FitFoodie 21.3.2017

Šéfkuchař Július Löffler a tým kuchařů FitFoodie Restaurant předvedou své umění zážitkové gastronomie. Gurmánské šestichodové menu postavili na mase prémiové kvality značky Qualivo. Degustaci doprovodí energickým výkladem odborník David Dvorský. Nechte se zlákat... Omezený počet účastníků. REZERVACE od 1.března.

více

DEGUSTACE VÝBĚROVÝCH RUMŮ S VÝKLADEM 24.02.2017

Jak správně vychutnávat vůně, chuti a nuance kvalitních rumů Vám napoví René Stankuš z Ultra Premium Brands v pátek 24.února od 19:00 hod. Nutná rezervace 608 000 191, omezený počet účastníků. 990 Kč/ osoba záloha 500 Kč

PRVNÍ ZLÍNSKÝ SPEED DATING 23.2.2017

Nemáte s kým slavit Valentýna? Přijďte vyzkoušet své štěstí v lásce na první zlínské "rychlorande" 23. února od 18:00 hod do FitFoodie. Rezervace nutná na: www.snadne-seznameni.cz

více

TAP-TAP-TAPAS VÍKEND 10.-12.2.2017

Sdílené jídlo chutná vždy nejlépe! Zastavte se o víkendu za námi ochutnat tapas v našem pojetí.

více

VALENTÝN VE FITFOODIE 14.02.2017

Valentýnské menu nejen pro zamilované páry. Dobré jídlo přeci zahřeje u srdce každého gurmána. S láskou FitFoodie... Rezervace: 608 000 191

více

VÍKEND FIT BURGERS 27.-29.1.2017

Burgery i do novoroční diety... FIT BURGERS uspokojí vaše chutě a kalorické tabulky budou mít také radost. Vymysleli jsme čtyři speciální fit burgery, které můžete ochutnat jen od 27. do 29.1. Také v bezlepkové variantě. HOVĚZÍ EL PIKANTE, KRŮTÍ S VŮNÍ BYLINEK, FANYHO RYBÍ BURGER, PORTOBELLO ORIENTAL

11.1.2017 SLAVÍME 1. NAROZENINY!

Děkujeme, že jste s námi byli v náročném, ale úžasném prvním roce. Od pondělí do pátku rozdáváme poukázky na 2 FIT DEZERTY ZDARMA ke každé útratě nad 1.111 Kč . Vezměte partnera, kamarády, děti, babičku s dědou a přijďte s námi oslavovat :-) Na MAGICKÉ 1. VÝROČÍ 11.1.2017 kromě balónků bude i zvýhodnění v podobě - 11% na celou konzumaci (vyjma alkoholu). Spolu cestou chutí k vitalitě i v dalších letech...

více

Novoroční restart ve FitFoodie 1.1.2017

Potřebujete menší RESTART organismu? Na Nový rok OTEVŘENO od 11:00 do 21:00. Ve FitFoodie máme rádi tradice. Proto na speciálním NOVOROČNÍM MENU nemohou chybět naše oblíbené luštěniny. Po náročném Silvestru Vás vyléčíme detoxikačními drinky. Společně cestou chutí k vitalitě i v NOVÉM ROCE 2017!

více

KDY O SVÁTCÍCH DO FitFoodie?

Pá 23.12. otevřeno 10:00 - 23:00 -------- So-Po 24.12 - 26.12. zavřeno -------- Út - Pá 27.12. - 30.12. otevřeno 11:00 - 17:00 -------- So 31.12. zavřeno -------- Ne 1.1.2017 Novoroční restart ve FitFoodie otevřeno 11:00 - 21:00 Cestou chutí k vitalitě i v Novém roce 2017, přeje tým FFR.

více

RYBÍ SPECIÁL 9. - 11. 12. 2016

Milujeme ryby... Proto jsme jim zasvětili celý víkend již před Vánoci - ústřice, mořské plody, pošírovaná štika, speciální ryby. Omega3 je život! REZERVACE: +420 608 000 191

více

Na Black Friday do FitFoodie

Na BLACK FRIDAY samá sleva. U nás ale hrajeme na kvalitu. Namísto starého, zlevněného nabízíme od pátku 25.11.2016 SUPER NOVÉ MENU ŠÉFKUCHAŘE. NALÁKÁME VÁS? Céviche z řepy, kroketa z kozího sýra, řepné aioli, wasabi pusinky … Čerstvá ryba, rajčatové pyré, sépiová raviola se ... dál se nechejte překvapit.

PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA ZDRAVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ

Vychutnejte si adventní pohodu s Vašimi blízkými. O ZDRAVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ SE POSTARÁME MY. V případě zájmu zašleme cenovou nabídku s druhy, které pro Vás s péčí upečeme a okořeníme špetkou vánoční atmosféry. Objednávky přijímáme od 18.11. do 9.12.2016 přímo ve FIT FOODIE RESTAURANT.

více

Husičky z farmičky 11.-13.11.2016

Jak chutná spokojená husa? Svatomartinskému menu jsme chtěli dodat hlubší smysl. Proto jsme jej založili na kvalitních surovinách od našich farmářů. Volný výběh, péče a kvalitní, zelené krmení jsou tajemstvím chutného, zdravého masa. Svatomartinské husy vyrostlé na rodinné farmě v prostředí Vizovických vrchů doplní také farmářská sezónní zelenina, ovoce a ořechy.

SVÁTEČNÍ PROVOZ V PÁTEK 28.10.2016

Těšíme se na vás s novým jídelním lístkem. Speciality PODZIM & ZIMA můžete ochutnat od pátku 28.10. ZMĚNA OTVÍRACÍ DOBY VE SVÁTEK 28.10. - otevřeno od 11:00 do 22:00 hodin. Rezervace na tel. čísle: +420 608 000 191 Cestou chutí k vitalitě...

ZVĚŘINOVÝ VÍKEND 7.-9.10.2016

Historicky první ZVĚŘINOVÉ HODY ve FitFoodie. Z darů naší země jsme sestavili menu pro pravé gurmány. Consommé z bažanta, hřbet z jelena se šípkovým pyré, supreme z perličky s pudinkem z lesních hub a další delikatesy. Oslavte spolu s námi krásy nadcházejícího podzimu... Rezervace na tel. čísle: +420 608 000 191

více

ASIJSKÝ VÍKEND 30.9. - 2.10.2016

Autentické pokrmy pod vedením našeho kuchaře vietnamského původu. Chybět nebudou tradiční jarní rolky s krevetami, polévka Phở Bo a další delikatesy. Nenechejte si ujít víkend s chutí exotických dálek. Rezervace na tel. čísle: +420 608 000 191

více

Co přinesl 1. ročník Garden Food Festivalu ve Zlíně

První zářijový víkend patřil dobrému jídlu. V pulzující centrum gastronomie se proměnil park u zlínského zámku, kam zavítalo na 10.000 návštěvníků.

více

Garden Food Festival ve Fit Foodie

Tisková konference prvního ročníku Garden Food Festivalu ve Zlíně ve Fit Foodie. Nahlédněte, jak vypadal zdravý brunch pro zástupce médií a organizátory.

více