Garden Food Festival ve Fit Foodie

Fit Foodie Restaurant se stal partnerem a jedním z vystavovatelů prvního ročníku Garden Food Festivalu. Po dvou úspěšných ročnících konaných v Olomouci se GFF přesouvá i do Zlína. Již 3.-4. září 2016 se mohou milovníci gastro zážitků těšit na setkání nejen zlínských restaurací a dodavatelů, kteří představí kulinářské zajímavosti. 

Na co se mohou návštěvníci těšit představili organizátoři na tiskové konferenci 26.7.2016 právě u nás ve Fit Foodie. Pro novináře jsme připravili zdravě pojatý brunch. Největším lákadlem byla pošírovaná štika nadívaná zeleninovým kuskusem servírovaná na zrcadlové desce. Hosté mohli ochutnat i další netradiční, přesto nutričně vyvážená jídla - houbový tartar s dýňovým pyré, vepřové karé s jablečným chutney, křupavou zeleninu v rýžovém papíru s pikantním dresingem či paštiku z farmářského králíka se sušeným ovocem. Nechyběly ani originální nápoje a lehké dezerty - fit proteinové muffiny, RAW vanilkovo-čokoládový cake, tapiokový puding v kokosovém mléce s ovocem. 

 

V horkém dnu ocenili zástupci médií svěží welcome drink v podobě vychlazených mladých kokosů z Thajska. Ty budou moci návštěvníci Garden Food Festivalu ochutnat i na stánku Fit Foodie.